nalofoty.pl nurkowanie freediving warszawaZADZWOŃ DO NAS:

+48 601 30 32 31

    +48 606 49 96 38

PODSTAWOWY KURS NURKOWANIA

PADI OPEN WATER DIVER W DEEPSPOT

 

 

 

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY, ZAJĘCIA INDYWIDUALNE, PROMOCJA!

 

 

 ZADZWOŃ

ZAREZERWUJ MIEJSCE

MAJÓWKA CYPR 2020

26 kwietnia - 3 maja


MAJÓWKA 2020 - Cypr - nurkowanie i zwiedzanie


Mistyczny Cypr i jego podwodne i nadwodne skarby

 


 TERMIN: 26 kwietnia - 03 maja 2020

 


ZAKWATEROWNIE:

W miejscowości Protaras

Wysokiej klasy prywatne wille lub apartmanty  z basenem, 2 osobowymi sypialniami, kuchnią, łazienkami - w pełni komfortowo wyposażone.

Idealne miejsce do wypoczynku i baza wypadowa

 

Protaras  przyciąga wielu turystów swymi pięknymi plażami, krystalicznie czystymi wodami i spokojnymi zatoczkami. W Protaras jest ciepło i słonecznie blisko 340 dni w roku. Wschodnie wybrzeże wyspy charakteryzuję się najwyższymi temperaturami.  Protaras i okolice to wspaniałe krajobrazy. Wszyscy zajmujący się fotografią będą mogli bez reszty oddać się swej pasji. W okolicy zajduja się najpiękniejsze plaże na Cyprze.

 

 


NURKOWANIA:

W pakiecie 4 dni nurkowe

 

PAKIET WRAKI -  8 nurkowań w tym dwa dni z łodzi na wrakach- dla nurków AOWD+DEEP lub więcej

PAKIET PODSTAWOWY - 8 nurkowań  - bez wraków - dla nurków AOWD lub OWD

 

Green Bay -Na zaledwie 9m zobaczyć można piękne statuetki - rzeźby wojowników i nie tylko, a w sezonie można spotać pięknego żółwia. Regularnie dokarmiane ryby w tym miejscu gwarantują piękne wspomnienia z nurkowania. (9m)

Blue Hol -  Piękne nurkowisko z "niebieską jaskinią", zapewni niepowtarzalne pozytywne przeżycia dla każdego nurka. Począkowo płytkie nurkowania zmienia się w nurkowanie na 18 m gdzie znajduje się wejście do jaskinii, przez którą można przepłynąć. Bardzo efektowne i piękne wrażenie robi światło przebijające się przez wodę prosto do jaskinii. W jaskinii zobaczyć można ryby nie tylko żyjące wjaskiniach. Z jaskinii wypływa się kierując się lekko do góry, przez piękną szczelinę w skałach.(5-18m)

Wrak Zenobia - Jeden z najspanialszych wraków na świecie Zenobia znajduje się w pobliżu Larnaki, zaledwie 1,4 km od miasta. Zenobia jest szwedzkim 172 metrowym promem. Prom ten zatonął wraz z całym ładunkiem z powodu zepsutego komputera sterującego balast wodny. W momencie zatoniącia na wraku Zenobii znajdowało się 108 ciężarówek, które teraz leżą na dnie morza na 42 metrach. Zatonięcie promu nastąpiło w 1980 r. Nienaruszony wrak i jego ładunek spoczywają na dnie i prezentują się niesamowicie. Oprócz samego „olbrzyma”, wokół Zenobii zaobserwujemy często barakudy, żółwie, skrzydlice, a przede wszystkim potężne grupery, dochodzące do 1,5m długości! Wyprawa na Zenobię, to tradycyjnie dwa nurkowania, podczas których eksplorujemy rufową, a następnie dziobową strefę wraku (42m)

Wrak Nemesis III zatopiony został w 2013 roku, niedaleko wraku Liberty. Jest to piękny wrak do którego można wpłynąć bez większych problemów. Wrak znajduje się na 24 metrach i ma 25 metrów długości i 6 metrów szerokości. Bardzo często we wraku można spotkać skrzydlice, morskie ślimaki i strzępiele. Mureny także upodobały sobie bliskość wraku. Nemesis III znajduje się ok. 1 km od brzegu, na to nurkowisko dostać się możemy naszą motorówką.(25m)

Wrak statku Liberty został zatopiony w 2009 roku w rejonie Protaras na Cyprze. Znajduje się na 27 metrach w Golden Coast Marina. Corocznie mozna zaobserwować coraz więcej morskich stworzeń mieszkających w pobliżu i na wraku. Liberty znajduje się zaledwie 1 km od brzegu gdzie dostaniemy sie na niego naszą motorówką.(27m)

 

Cyclops - Nurkowisko w pięknych okolicznościach przyrody, dla nurków posiadającymi umiejętności min. OWD. Skalne formacje, krystalicznie czysta woda oraz coraz częściej spotykane na Cyprze skrzydlice robią niesamowite wrażenie. Tutaj spotkać możemy mureny, płastugi, strzępiele i wiele innych zwierząt i roślin. Nurkowanie na odpowiedniej głębokości dostosujemy według preferencji nurków. (12-40m) lub Chapel - Nurkowisko znajduje się w rejonie Cavo Gkreko. Zejście rozpoczyna się przy pięknym kościele, schodząc coraz niżej po schodach aż przy samej jaskinii, gdzie jest półka skalna. Tutaj możemy zejść do ok. 40m, ale zaledwie na kilku metrach możemy podziwiać starożytne rozbite amfory, niektóre skamieniałe. Dostrzec można leje i uchwyty tychże naczyń. Warto zejść pod wodę w tym miejscu, ponieważ znadują się tu piękne i ciekawe historycznie pozostałości.(10-25m)

Caves  - Nurkowanie w jaskiniach to niesamowite przeżycie. Idealne miejsce by przeżyć coś czego jeszcze nigdy nie doświadczyłeś. Formacje skalne, ryby oraz piękno światła które przebija się przez każdą szparę w skale zrobią na każdym wrażenie. Nurkowisko oferuje nam kilka jaskiń. Nurkowanie kończymy wychodząc przez naturalny otwór w skale który jest "wisienką na torcie" tego nurkowiska.(12m)

   

 

 

Istnieje możliwość dokupienia dodatkowego dnia nurkowego na wraku Zenobii - koszt 120 euro

 


KOSZT WYJAZDU


Nurek : 

PAKIET PODSTAWOWY - 720 euro + przelot

PAKIET WRAKI -  850 euro  + przelot

 

 

Osoba nie nurkująca: 520 euro  + przelot

 

Przelot w zależności od rodzaju biletu i bagażu oraz terminu wykupienia biletu - potwierdzamy cenę w dniu rezerwacji, koszt:

- ok 800 PLN z bagażem do 10 kg podręcznym

- ok 1300 PLN z bagażem 20+10 kg+ mała torebka

- ok 1500 PLN z bagażem 32+10 kg + mała torebka

 


CENA ZAWIERA:

- zakwaterowanie 7 nocy/8dni pokoje 2 osobowe 

- dla nurków:

  - pakiet 8 nurkowań WRAKI LUB PODSTAWOWY

  - transfery z i na nurkowania

  - butle

  - pasy balastowe

  - opieka polskojęzycznego przewodnika

 

CENA NIE ZAWIERA:

- przelotu na trasie WAW-Larnaca-WAW

- wyżywienia

- obowiązkowego ubezpieczenia nurkowego

- wynajęcia sprzetu nurkowego

- dodatkowych nurkowań nie objętych pakietem

- wynajęcia samochodu ok 120-150 euro na 2-3 osoby

- wycieczek fakultatywnych po wyspie - organizujemy je sobie sami 

 


Program

 


HARMONOGRAM WPŁAT:         

I rata w dniu rezerwacji - 1000 PLN lub 200 euro

II rata do  20-03-2020 pozostała kwota*

Bilet lotniczy: wpłata w dniu przedstawienia oferty - cała kwota

*wynikająca z: różnicy ceny programu przeliczonej kursie sprzedaży BRE Bank www.brebank.pl z dnia wpłaty a wpłaconych wcześniej rat, istniej możliwość wpłaty w EURO. 


ZAPISY:  Agata  +48606499638 lub napisz do mnie@

 

26 kwietnia 2020
Nurkowanie Warszawa

 

Suche skafandry SANTI Diving

Kontakt

Sklep

Serwis

Galeria

Wyprawy

Freediving

Szkolenia PADI

Kalendarz

DIVE & TRAVEL CENTER naLofoty.pl

WARSZAWA-OCHOTA

ul. Daleka 6, Warszawa 02-020 

wejście furtką od ul. Tarczyńskiej

 

 

 

 

 

Pola Vision Adam Borkowski

NIP: PL 118-082-76-28; Regon: 012333784; 

Wpis do ewid.: 46132

nr rachunku (mBank)

10 1140 2004 0000 3502 3006 9194

WYPRAWY NURKOWE 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

REGULAMIN SKLEPU   *****   WARUNKI ZAPISU NA SZKOLENIE


All rights reserved naLofoty.pl 2015 - 2020             

Projekt i wykonanie G@g@tek przy pomocy:  WebWave                                          

NURKOWANIE WARSZAWA

 

Ubezpieczenie nurkowe DAN