Ubezpieczenie nurkowe DAN

 

NURKOWANIE WARSZAWA

REGULAMIN SKLEPU

All rights reserved naLofoty.pl 2015 - 2020             

Projekt i wykonanie G@g@tek przy pomocy:  WebWave                                          

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

WYPRAWY NURKOWE 

DIVE & TRAVEL CENTER naLofoty.pl

ul. Daleka 6/66, Warszawa 02-020

 

 

 

Pola Vision Adam Borkowski

NIP: PL 118-082-76-28; Regon: 012333784; 

Wpis do ewid.: 46132

nr rachunku (mBank)

10 1140 2004 0000 3502 3006 9194

Kalendarz

Szkolenia PADI

Freediving

Wyprawy

Galeria

Serwis

Sklep

Kontakt

 

Nurkowanie Warszawa
29 kwietnia 2017
nurkowanie Warszawa, Kurs nurkowania

>>NOWOŚĆ<<  

Lanzarote - wyspa słońca i wulkanów


Termin: 29.04-06.05.2017 - weekend majowy, 8 dni na miejscu tylko 3 dni urlopu!!


 

Nie ma tu wielkich tłumów ani gęstej sieci wysokich hoteli. Powodem jest ochrona przyrody i zakaz budowy wielkich ośrodków wczasowych.  Lanzarote, jedna z największych Wysp Kanaryjskich, naturalna i fascynująca. Na wiosnę budząca się do życia przyroda powduje, że wyspa tętni kolorami.

Wyspa  mają 60 km długości i 20 km szerokości i jest na niej aż 300 wulkanów. Większość jej obszaru pokryta jest lawą - to efekt wybuchów, jakie miały miejsce w latach 1730--1736. Niektóre z wulkanów wciąż są aktywne, ale bez obaw - ostatnia erupcja miała miejsce w 1824 r., a profilaktycznie wszystkie są pod kontrolą sejsmologów.

Temperatury w maju sięgają 24 stopni, woda w tym czasie ma ok. 20-22 stopnie.


 


NURKOWANIA:

Nurkować będziemy z brzegu i łodzi w okolicach Puerto del Carmen. Czekają na nas wraki, formacje skalne, groty, róznorodność podwodnej  fauny i flory - grupery, anggel sharki, triggerfishe, koniki morskie, ośniornice, krewetki i wiele innych. Odwiedzimy też podwodne muzeum w okolicy Playa Balnca.

W pakiecie mamy 8 nurkowań w tym jedno nukowanie nocne. Możliwość nurkowania na nitroksie dla osób z uprawnieniami.ZAKWATEROWANIE:

 

Mieszkać będziemy w apartamentach położonych w turystycznym centrum miejscowości Puerto del Carmen, na południowym wybrzeżu wyspy Lanzarote. W obiekcie do dyspozycji Gości są odkryte baseny dla dorosłych i dla dzieci. Wszystkie apartamenty skladają się z salonu z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, sypialni i  lazienki. Każdy apartament dysponuje także balkonem lub tarasem. 

Na terenie kompleksu znajduje się pole do gry w minigolfa, siłownia oraz kort do gry w padla, na miejscu dostępny jest także supermarket. Z bezprzewodowego dostępu do Internetu można korzystać za dodatkową opłatą.

Obiekt usytuowany jest w odległości zaledwie 100 metrów od plaży Puerto del Carmen. 

Mamy zarezerwowane apartementy z widokiem na morze i bez widoku na morze

 


CENA: Promocja dla pierwszych 6 osób

 

Osoba nurkująca: 630 euro  580 euro

 

Turysta:  430 euro  380 euro


 

Cena zawiera:

 • 7  noclegów apartamenty 2 osobowe 
 • 8 nurkowań  z brzegu i łodzi w okolicy Perto del Carmen w tym jedno nurkowanie nocne
 • nitroks do 32%  dla osób z uprawnieniami
 • opieka polskiego instruktora nurkowania
 • opieka lokalnego przewodnika
 • butle i pasy balastowe

Cena nie zawiera:

 • kosztów przelotu (Warszawa - Lanzarote-Warszawa koszt  obecnie 1750 zł)
 • wynajęcia samochodu ok 100 euro na 2 osoby
 • wypożyczenia sprzętu nurkowego
 • zamiana jednego dnia nurkowego na  2 nurkowania w okolicy Playa Blanca w tym w Podwodnym Muzeum - 30 euro
 • posiłków 
 • biletów wstępu do zwiedzanych atrakcji
 • obowiązkowego ubezpieczenia nurkowego np Ubezpieczenie nurkowe DAN
 •  
 • dopłaty do pokoju 1-osobowego105 euro
 • pokój z widokiem na morze  dopłata 50 euro osoba
 •  

Zwiedzanie:

To już na naszych wyprwach tradycja, leżenie nad basenem to nie dla nas, choć i tego zakosztujemy ;-). 

Najlepszym sposobem na zwiedzenie całej wyspy jest wynajęcie samochodów, zwyke wynajmujemy samochody już na lotnisku na 2-3 osoby, każdą wolną chwilę poświecamy na zwiedzanie, a Lanzarote ma naprawdę wiele do zaoferowania także nad wodą.

 

Park Narodowy Timanfaya - niezwykły park na ternach wulkanicznych - zwiedza się go autokarem Na jednym wulkanicznych wzniesień znajduje się punkt widokowy i restauracja El Diablo, która serwuje dania z grilla ogrzewanego przez ciepło wulkaniczne. Kamienie na kilka centymetrów pod ziemią mają temperaturę aż 100 stopni, a poniżej 10 metrów temperatura dochodzi do 600 stopni Celsjusza!

 

Playa Famara - Jest to najdłuższa plaża na Lanzarote (6 km), położona tuż pod monumentalnym klifem Wysokie fale oceanu, sprawiają, że jest to także raj dla surferów.

 

Ogród Kaktusów w okolicy Guatizy - kolejne dzieło Manrique (artysta uwielbiał te rośliny). Ogród ma formę amfiteatru wypełnionego ponad 10 tys. kaktusów, a góruje nad nim oryginalny wiatrak. Wstęp do ogrodu: 5 euro.

 

Mirador del Rio - Niesamowity punkt widokowy "zawieszony między niebem i ziemią". Nazywany także "końcem świata". To bardzo słuszne określenie, gdyż wrażenie z przebywania tam jest absolutnie niesamowite i aż trudno je opisać. Trzeba to zobaczyć!

 

Yaiza- Niewielka urokliwa i klimatyczna miejscowość w południowej części wyspy.

 

Jaskinia Jameos del Agua - Jest to pierwsze dzieło Cezara Manrique (1968 rok). Piękno przyrody spotyka się tu ze sztuką. Jameos del Aqua tworzą groty, powstałe w czasie erupcji (wybuchu) wulkanu La Corona. Znajduje się tam jezioro z tysiącem uroczych malutkich białych krabów - albinosów. Wśród niezwykłego ogrodu jest tam także basen z wodą morską, a także zaskakujące miejsce, jakim jest audytorium - sala koncertowa, która może zgromadzić 600 osób.

 

El Golfo -To miejscowość, która słynie między innymi  z niedużego  zielonego jeziora, które swoją barwę zawdzięcza podobno pewnemu fitoplanktonowi. Powstało poprzez zalanie wodą morską krateru wulkanu.

 

Arrecife- To największe miasto Lanzarote i jednocześnie od 1852 roku stolica wyspy. Tą samą nazwę nosi pobliski port lotniczy. Miasto zostało założone w XV wieku. Nazwa "arrecife" to z hiszpańskiego rafa, podwodna skała, miasto ma charakterystyczne wybrzeże bogate w rafy i podwodne skały.

 

Monumento -al-Campesino - "Pomnik rolnika" - rzeźba Cesara Manrique. Dzieło miało oddać hołd ciężkiej pracy rolników na polach. Rzeźba ma 15 metrów wysokości i znajduje się na środku wyspy. Do jej wybudowania użyto starych zbiorników na wodę z łodzi rybackich i jachtów.

 

Dom Cezara Manrique - To nazwisko trzeba znać wybierając się na wyspę. Cezar Manrique był artystą związanym z Lanzarote. Żył w latach 1919 - 1992. Miał duży wpływ na działalność i wygląd wyspy. To dzięki niemu zachowano tradycyjne budownictwo, białe, niskie zabudowania, które zdecydowanie dodają uroku temu miejscu. Cezar Manrique przeciwstawiał się stawianiu tablic reklamowych w mieście, gdyż uważał, że burzą wspaniałe krajobrazy. Dziś na Lanzarote można odwiedzić jego dom, do którego niestety nie weszliśmy. Manrique zginął w wypadku samochodowym niedaleko swojego domu.

 

W rejonie La Geria warto wybrać się do którejś z lokalnych winiarni zwanych po hiszpańsku bodega i spróbować, jak smakują wulkaniczne wina. Już sam sposób uprawy winorośli jest ciekawy - rośnie ona na polach lawy, w otoczonych kamiennymi murkami dołkach 

 

Wyspa jest pełna atrakcji a my postaramy się zobaczyć ich jak najwięcej!


Harmonogram wpłat:


- Rezerwacja miejsc po wpłaceniu  I raty 200 EURO lub 1000 PLN

- w przypadku zakupu biletu lotniczego za naszym posrednictwem w dniu rezerwacji opłata za bilet

- do 10 marca II rata za wyjazd w EURO lub PLN ( Kwota  w PLN wynikająca z: różnicy ceny programu przeliczonej kursie sprzedaży BRE Bank www.brebank.pl z dnia wpłaty a wpłaconych wcześniej rat)

 


 

ZAPISY:   napisz do nas @ lub zadzwoń 601 30 32 31 

 

Nurkowanie Lanzarote

nalofoty.pl nurkowanie freediving warszawaZADZWOŃ DO NAS:

+48 601 30 32 31

    +48 606 49 96 38

nalofoty nurkowanie warszawa freediving warszawa

 

Zadzwoń do nas:

+48 601 30 32 31

+48 606 49 96 38

PODSTAWOWY KURS NURKOWANIA

PADI OPEN WATER DIVER W DEEPSPOT

 

 

 

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY, ZAJĘCIA INDYWIDUALNE, PROMOCJA!

 

 

nalofoty.pl nurkowanie freediving warszawaZADZWOŃ DO NAS:

+48 601 30 32 31

    +48 606 49 96 38